en
Pokoje

V objektu nazvaném Starý dům se v přízemí nachází dva dvoulůžkové pokoje (č. 1 Daniel, č. 2 Anna) s krbovými kamny a v podkroví jeden pětilůžkový pokoj (č. 6 Markétka a Linda) s ložnicí, obývací místností, koupelnou a dvěma WC.

 

V objektu nazvaném Stáje se v přízemí nachází bezbariérový apartmán (č. 3 Jan) s vlastní kuchyňkou a v podkroví dva dvoulůžkové pokoje (č. 4 Žofie, č. 5 Jakub) s úžasným výhledem na naši pastvinu a šumavský Boubín.

 

Každý z našich šesti pokojů disponuje svou vlastní koupelnou.

Daniel - pokoj č. 1

Tento pokoj je jedním ze dvou, ve kterém jsou umístěna krbová kamna. Není nic příjemnějšího, než z postele koukat do hořícího ohně. Zároveň jako jediný pokoj disponuje velkou manželskou postelí a je zde místo na jednu až dvě přistýlky.

Anna - pokoj č. 2

Toto je druhý dvoulůžkový pokoj, který disponuje krbovými kamny. Jeho lůžkovou kapacitu je možné rozšířit o jednu přistýlku nebo dětskou postýlku. Na rozdíl od pokoje Daniel jsou zde umístěny dvě samostatné postele, které je však možné dát na přání hostů k sobě. Široké kamenné zdi poskytují perfektní klima v parném létu, v zimě je zde skvělá možnost zpříjemnit si sychravé dny teplem z hořícího ohně v krbových kamnech. 

Jan - pokoj č. 3

Jan je jediný apartmán v našem penzionu. Disponuje oddělenou ložnicí se dvěma postelemi a rozkládacím gaučem, na kterém se pohodlně vyspí dvě děti nebo jeden dospělý. Kuchyňka s jídelnou a pohovkou je velmi příjemným prostorem, pokud chcete mít u vaření a jídla soukromí. Celý apartmán je bezbariérový, včetně nádherné, velmi prostorné koupelny. 

Žofie - pokoj č. 4

Žofie a Jakub jsou zrcadlově stejné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, příp. dětské postýlky. Oba se nachází v podkroví a je z nich bezkonkurenční výhled na Šumavu i naše pastviny. Dveře k nim vedou po romantické pavlači. 

Jakub - pokoj č. 5

Žofie a Jakub jsou zrcadlově stejné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, příp. dětské postýlky. Oba se nachází v podkroví a je z nich bezkonkurenční výhled na Šumavu i naše pastviny. Dveře k nim vedou po romantické pavlači. 

Markétka a Linda - pokoj č. 6

Náš největší pokoj. V zadní části se nachází oddělená ložnice se dvěma postelemi a možností jedné přistýlky. V přední části je příjemná obývací místnost, kterou hosté hojně využívají jako druhou ložnici, protože je zde k dispozici velmi pohodlný manželský rozkládací gauč a možnost přidat až dvě přistýlky. Jedná se o krásný podkrovní prostor, jehož půvab umocňuje i krásná podlaha z masivních prken. Hostům se nabízí z jedné strany výhled do zeleného dvora a z druhé strany na les za domem.

Přijeďte si k nám odpočinout od ruchu města a zakuste pravý
venkovský život.
Vytvořit rezervaci