en
-Bohem požehnané místo-
Vytvořit rezervaci
Ubytování Činnosti u nás Výlety
O Agropenzionu

Agropenzion Řídký je rodinný penzion v podhůří Šumavy. 
Výsadou místa, na kterém se náš penzion nachází, je nebývalý klid a milá rodinná atmosféra, která vybízí k odpočinku a relaxaci.

 

Okolo domu se nachází pastviny, kde se celoročně pasou koně, krávy, ovce, slepice a husy. 

 

Nabízíme vám ubytování v šesti příjemných pokojích o kapacitě 2–5 lůžek, dle typu pokoje. Všechny čtyři objekty prošly plnou rekonstrukcí. V jednom z nich bydlí naše rodina a další tři části slouží jako penzion. Všechny dohromady pak spolu vytváří uzavřený dvůr, na kterém vás uvítají naši dva psi a čtyři kočky.

 

Jako rodina jsme rádi blíže přirozeným věcem, dává nám smysl obklopovat se příjemnými a poctivými produkty. Naši hosté tak mohou ochutnat náš domácí chléb, vajíčka, čerstvé ovoce a zeleninu a vyspat se v ložním prádle z bio bavlny. V penzionu používáme šetrné přírodní mycí, čisticí i prací prostředky.

 

Pokud hledáte vnitřní klid, pokoj, naplnění, radost, svobodu, to vše spojené s příjemným prostředím, jste u nás správně. Přijeďte ochutnat venkovský život se vším všudy, včetně ranního kokrhání. Určitě si tu odpočinete, poznáte něco nového a bude vám tu dobře.

 

Přijměte od nás srdečné pozvání do Řídkého, kde je prostě krásně. 

 


Ola a Vláďa Žlábkovi

Přijeďte si k nám odpočinout od ruchu města a zakuste pravý
venkovský život.
Vytvořit rezervaci